Turnaje

V Žiline sa uskutoční prvý Leonhart turnaj na Slovensku

Stredná krčma Žilina-Brodno bude hostiť prvý Slovenský letný turnaj v stolnom futbale. Turnaj sa uskutoční dňa 20. júla 2013 zo začiatkom o 11,00 hodine. Hrať sa bude na stoloch značky Leonhart.

Registrace do všech disciplín končí 20 minut před jejím začátkem.

POZOR ZMENA : Začiatok turnaja sa posúva na čas 11 hodinu.

O 11:00 začnú jednotky a keď ostane len 8 hráčov začnú sa hrať ľavo-ruký jednotlivci a cena za obe je 3€.

14:00 DVOJICE “A“ – Hrát se bude kvalifikace a následný SKO pavouk. Jakmile bude turnaj ve fázi čtvrtfinále (8 nejlepších dvojic), tak pro všechny dvojice, které již vypadly, rozjedeme nový turnaj DVOJICE “B“. Béčkový turnaj se bude hrát opět systémem kvalifikace a SKO s tím rozdílem, že poražení ze čtvrtfinále Áčkového turnaje budou nasazeni do Béčkového turnaje, tedy vyhnou se kvalifikaci a nastoupí rovnou do SKO. V průběhu Béčkového turnaje se bude dohrávat Áčkový turnaj a to tak, že vítězové čtvrtfinále (4 nejlepší) si zahrají mezi sebou skupinu každý s každým o vítězství. Jakmile bude Béčkový turnaj opět ve čtvrtfinále, tak rozjedeme další turnaj pro vyřazené a to DYP (losované dvojice), do kterého se budou moci zapojit všichni, co již nehrají žádný turnaj, tedy včetně finalistů Áčka.

Časový harmonogram, kdy začnou DVOJICE “B“ nebo závěrečné DYP, nebudeme dopředu upřesňovat, jelikož je to čistě závislé na počtu soutěžících. Počítejte s tím, že turnaje na sebe budou bezprostředně navazovat bez časových prodlev. V den turnaje podle počtu přihlášených uděláme přesný harmonogram.

leonhart1

Startovné na osobu:

Dvojice A+B+DYP…..6euro nebo 150Kč (Balíček na všechny turnaje) na osobu

Ceny

(medaile + věcné ceny ze sortimentu FTB.cz v hodnotě 2/3 z vybraného starovného)

FTB.cz je speciálka na stolní fotbal. Zaměřujeme se jak na profi hráče, kteří u nás najdou své oblíbené ověřené značky stolních fotbalů a příslušenství, tak se snažíme poradit začínajícím hráčům, s jakým stolním fotbalem a příslušenstvím je nejlepší začít. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a doporučíme mu vždy nejlepší fotbal a vybavení dle jeho finančních možností a dle jeho potřeby využití. Hlavní osobou FTB teamu je aktuální Mistr české republiky a kapitán české reprezentace Petr Plasgura, který Vám osobně pomůže zorientovat se ve světě stolního fotbálku na našem kontaktním emailu info@ftb.cz nebo na facebooku FTB.cz.

Leonhart je nejoblíbenější stolní fotbal v západní Evropě. Prostřednictvím FTB.cz a FUČR, jejichž hlavním partnerem je Leonhart, se snažíme představit tento špičkový fotbal také v Slovenské republice. Hlavní předností Leonhartu je jeho čistota provedení. Stůl je velice stabilní a hra je na něm dokonale přesná. Je jedno, jestli hrajete stahovačku, ťukačky nebo střely z hrany, jelikož míček, materiál plochy a tvar panáčků jdou spolu dokonale dohromady a tak se na stole budete cítit od první chvíle skvěle. Leonhart je stůl prvotřídní německé kvality. Patří mezi 5 oficiálních stolů Mezinárodní fotbálkové federace (ITSF), takže se na něm hrají největší turnaje na světě, včetně Mistrovství světa.

FAST je populární systém Mezinárodní fotbálkové federace (ITSF), který se používá na všech Světových pohárech a Mistrovstvích světa. Systémem FAST můžete jednoduše zorganizovat turnaj jak jednostranným pavoukem (SKO), tak také oboustranným pavoukem (DKO). Nejzajímavější varianta herního systém je kombinace kvalifikace + SKO pavouka.

Kvalifikace: Nehraje se klasicky skupina každý s každým, ale ze všech přihlášených vám počítač vylosuje určený počet soupeřů (většinou 4 až 8). Na začátku kvalifikace dostanete papír se seznamem zápasů a se všemi potřebnými informacemi (čas, číslo stolu, protihráč), takže znáte přesný harmonogram zápasů kvalifikace. Jeden zápas se hraje na 1 vítězný set do 7 bodů (totožně se hraje také MS). O pořadí v kvalifikaci rozhoduje: 1. počet vítězství, 2. skóre (např. 7:5 =>skóre +2). Díky tomuto systému musíte bojovat o každý gól, i když prohráváte 6:0, jelikož jediný gól vám může zajistit postup nebo vítězství v kvalifikaci. Z kvalifikace postupuje předem určený počet soutěžících (např. 32 ze 40).

SKO: Po kvalifikaci následuje jednostranný pavouk (může být i DKO), kde se většinou hraje na 3 vítězné sety do 5 bodů (většinou dle časových možností).

Průběh celého turnaje zápas po zápase můžete sledovat na projektoru, takže víte, jak na tom jste a jak je potřeba zabrat.

PRE HRÁČOV MÁME PRIPRAVENÉ OBČERSTVENIE A SKÚSENÝ DISC JOCKEY SA POSTARÁ O ZÁBAVU PO TURNAJI.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *