Turnaje

Leonhart Tour sa predstaví v Košiciach po prvý krát

Série fotbálkových turnajů FTB.cz LEONHART Tour se poprvé představí v Košicích. Těšit se můžete na čisté sportovní prostředí školní tělocvičny a 8 profi stolních fotbalů Leonhart tournament.

Turnaj je koncipován tak, aby si i méně zdatní hráči skvěle zahráli. Stolní fotbaly pro vás budou připraveny na rozehrání již od 9:00. V každém fotbálku najdete erární míčky po celou dobu turnaje, takže si nemusíte nic kupovat.

2014_04_leonhart_tour_KE

V 10:00 začíná první disciplína jedniček (jeden na jednoho), kde si zahrajete minimálně 4 kvalifikační zápasy a pak ještě minimálně jeden zápas v KO pavouku. Pokud se vám nezadaří a v prvním kole pavouka vypadnete, tak hned startuje další disciplína losovaných dvojic (počítač vám vylosuje parťáka), kde si opět skvěle zahrajete.

Ve 14:30 startují Dvojcie A (dva na dva), kde hrají všechny přihlášené dvojice. Opět se hraje systémem kvalifikace, kde si zahrajete minimálně 4 zápasy a následně pokračujete v KO pavouku. V případě, že se vám nezadaří ve Dvojicích A, tak nezoufejte, opět pro vás máme připravený další turnaj a to Dvojice B, kde si zase zahrajete kvalifikaci a KO pavouka. Dvojice B jsou náhražkou “amatérského turnaje”, jelikož v něm nestartuje 8 nejlepších dvojic.

Podrobný harmonogram turnaje: http://www.ftb.cz/turnaje/

Startovné v eurech:
Jedničky + losované dvojice = 4€
Dvojice A + Dvojice B = 4€
Levoručky = 1€

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *